Juniorky se vrátily z víkendového tripu se 3 body !

Juniorky o uplynulém víkendu měly na programu 2 utkání. Nejprve v Olomouci a poté v Jablonném nad Orlicí. A jak náš tým dopadl? To se dozvíte v článku.

Tým našich juniorek absolvoval tento víkend dlouhou cestu za třetím a čtvrtým kolem 1. ligy Juniorek, které se odehrálo v Olomouci a následně v Jablonném nad Orlicí. Cestu do Olomouce dost zkomplikoval defekt pneumatiky na mikrobuse, a tak holky musely hodinu a půl čekat na nový mikrobus. Zahájení utkání v Olomouci se tedy posunulo o zmiňovanou hodinu a půl a náš tým se tedy po 6 hodinách cestování mohl postavit na palubovku proti týmu FBS Olomouc. Trable s dopravou se dle předpokladů projevily hned v první třetině, kde holky bojovaly více s únavou než se soupeřem. Po skončení první části jsme v zápase prohrávali 4:0. Do druhé třetiny už šel náš tým rozhýbán a na pohybu to bylo dost znát. Povedlo se nám se soupeřem držet krok a ubránit bezbrankovou remízu druhé třetiny. Bohužel ve třetí časti, nás začal soupeř dost přehrávat a proměňovat většinu svých kombinací, na které jsme nedokázali reagovat. Pro náš desetičlenný tým to byl velice náročný zápas a pro mnoho hráček i první zkušenost s takto fyzicky náročným utkáním po dlouhé cestě autobusem.

Po zápase náš tým přejel na ubytování, kde proběhla týmová večeře a samozřejmě zasloužený odpočinek. Druhý herní den nás nijak nelimitoval čas, a tak dostal náš tým od trenéra individuální čas budíčku, tak aby se každá hráčka mohla zregenerovat a připravit na druhé utkání tohoto víkendu. Těsně před odjezdem proběhla týmová porada, kde jsme si řekli, co chceme v tomto utkání hrát. Hráčky do utkání nastoupily s dobrou náladou. Soupeř byl typově dost podobný a utkání bylo vyrovnané. Postupně si ale náš tým vypracovával více střeleckých příležitostí, při kterých se ale trápil s jejich proměňováním. Naštěstí jak se říká, začalo to tam padat. Odskočili jsme do většího vedení a mohli jsme být v utkání více uvolněni. Po 60 minutách hry svítil na tabuli výsledek 2:7 a náš tým si z náročného víkendu veze domů tři body.

Branky v prvním utkání: Kolářová

Branky v druhém utkání: 2x Kolářová, 2x Bauerová, Macháčková, Volfová, Zavadilová