Tréninkové centrum mládeže středočeského kraje

TRÉNINKOVÉ CENTRUM MLÁDEŽE STŘEDOČESKÉHO KRAJE

„FLORBALOVÁ AKADEMIE MB“ (TCMSK – FA MB)

 

Vážení rodiče, hráčky (hráči) florbalu !
Dovolujeme si Vám představit TCMSK – FA MB
Hlavním mottem našeho střediska je :

 

“ STUDUJ ŠPIČKOVÉ ŠKOLY, HRAJ VRCHOLOVÝ FLORBAL, PRACUJ VE MĚSTĚ AUTOMOBILŮ „
      

Co to vlastně znamená?

TCMSK – FA MB – VZDĚLÁVÁNÍ. V Mladé Boleslavi je mnoho středních škol jak státního, tak i soukromého charakteru, na kterých je možno najít mnoho zajímavých oborů. FA se snaží se všemi školami spolupracovat a tím koordinovat vzdělávání a sport. Součástí této spolupráce je i zabezpečení ubytování a stravování pro mimoboleslavské. FA má i vlastní ubytovací prostory. 

 
TCMSK – FA MB – MATERIÁLNÍ ZABEZPEČENÍ. FA je jedním z největśích klubů v ČR a je svou velikostí čelním klubem ženského florbalu. Svoje centrum má na 6.ZŠ MB (sportovní škola s 45letou tradicí). Tato škola je vybavena dvěmi tělocvičnami, novým sportovním areálem s atletickým oválem, dvěmi multifunkčními hřišti, kurty na plážový volejbal, posilovnou a malým rehabilitačním zázemím. FA má též špičkovou součinnost s městem Mladá Boleslav. Díky spolupráci města Mladá Boleslav, Florbal MB a Florbalové Akademie MB byla postavena 200 m od školy nová multifunkční hala.


TCMSK – FA MB – TRÉNINKOVÉ ZABEZPEČENÍ. Trenérské zázemí se v průběhu posledního období velice zkvalitnilo. Zaměřujeme se jak na získání a rozvoj mladých trenérů, tak na  zkvalitnění práce a vzdělávání těch současných. Funkci hlavního metodika převzal Dr. Špalek, který  připravuje s vedoucími sekcí děvčat i chlapců další rozvoj FA. Součástí tréninkových procesů jsou nejen tréninky v jednotlivých družstvech FA ale i kondiční, či speciální tréninky hráčů a brankařů.


TCMSK – FA MB – ZDRAVOTNÍ ZABEZPEČENÍ. Zdravotní zabezpečení je nedílnou součástí TCMSK – FA MB. Pro pomoc našim hráčkám a hráčům spolupracujeme se zdravotnickou společností RESO MB s.r.o. pod vedením MUDr. Oldřicha Šlégla.


TCMSK – FA MB – PRACOVNÍ ZABEZPEČENÍ.  Pro naše hráčky a hráče se snažíme zabezpečovat komplexní servis. Pokud by měl někdo z našich hráčů po absolvování vzdělávacího procesu zájem v Mladé Boleslavi zůstat a žít zde, naše tréninkové středisko mu bude nápomocno se získáním zaměstnání a ubytování v našem městě.


TCMSK – FA MB se snaží připravit pro svoje hráčky a hráče takové zázemí, které by jim pomohlo vykročit do života a přitom aktivně sportovat.

 

ZAUJALA VÁS NAŠE ČINNOST ?
 
 
KONTAKTUJTE NÁS :
 
 
Ing. Tomáš Suchý – 774 096 696 , florbalova.akademie.mb@seznam.cz
Jiří Diblík – 775 705 421 , sekretar.famb@seznam.cz
 
 
 
Za TCMSK – FA MB Ing. Tomáš Suchý, manažer FA
a ředitel 6. ZŠ a MŠ MB