Sponzoři

Hlavní sponzoři


ŠKO-ENERGO je finančně stabilní společnost, která zajišťuje veškeré energie pro ŠKODA AUTO a teplo pro město Mladá Boleslav. Vyrábí a distribuuje ekologicky čisté energie s využitím bezuhlíkatých technologií. Poskytuje komplexní služby průmyslové energetiky a snižuje energetickou náročnost v oblasti spotřeby.


Město Mladá Boleslav

Více než tisíciletá historie ozdobila tvář města řadou jedinečných památek, které rozhodně stojí za to blíž poznat. Město je domovem několika profesionálních sportovních oddílů. Prim ve městě hrají fotbal a hokej, zároveň se tu úspěšně rozvíjí právě florbal.
Středočeský kraj leží uprostřed Čech. Velikostí, počtem obcí i obyvatel je největším krajem České republiky. Jeho rozloha k 1. 1. 2017 (10 929 km2) zabírala téměř 14 % území ČR a byla přibližně dvakrát větší než je průměrná rozloha kraje v České republice. Kraj zcela obklopuje hlavní město Prahu a sousedí téměř se všemi českými kraji kromě Karlovarského a moravských krajů. 


ČD Cargo, a. s.

Nabízíme přepravu široké škály zboží od surovin po výrobky s vysokou přidanou hodnotou, přepravu kontejnerů nebo mimořádných zásilek.


Akciová společnost Vodovody a kanalizace Mladá Boleslav zásobuje pitnou vodou přibližně sto tisíc obyvatel bývalého okresu Mladá Boleslav a zároveň odebrané a znečištěné vody čistí na svých čistírnách odpadních vod.


Stavební společnost KAZIKO, která působí v oboru stavebnictví, energetiky a řemeslné výroby již 20 let. Naše společnost po dobu svého působení poskytla své služby více jak 3500 zákazníkům.


Stavební společnost Bielskie Przedsiebiorstwo Budownictwa Przemyslowego, organizační složka Kosmonosy – Česká republika v průběhu patnáctileté historie svého trvání sehrála významnou klíčovou roli ve vytváření obrazu Mladoboleslavska a může se pochlubit realizací mnoha objektů.