Rozpis tréninků

Florbalová akademie MB je jedna ze součástí Tréninkového centra mládeže ve florbalu Středočeského kraje




























TRÉNINKY 2018/2019

Tým Trénink 1 Trénink 2 Trénink 3 Trénink 4
1 Veteráni Pátek 19.00 6. ZŠ Neděle 18.00 9. ZŠ





2 Veteráni TD











3 Muži A Středa 19.00 NMSH Pátek 19.00 Gymnázium





4 Muži B Středa 19.00 NMSH Pátek 19.00 Gymnázium





5 Junioři Středa 19.00 NMSH Pátek 19.00 Gymnázium





6 Dorostenci Úterý 18.00 2. ZŠ Středa 17.00 MSH Pátek 17.30 6. ZŠ


7 Starší žáci Úterý 18.00 2. ZŠ Středa 17.00 MSH Pátek 17.30 6. ZŠ


8 Starší žáci Milovice Pondělí 19.00 Juventa Čtvrtek 17.00 Juventa





9 Mladší žáci Pondělí 17.00 6. ZŠ Čtvrtek 15.30 MSH Pátek 15.00 MSH


10 Mladší žáci Milovice Pondělí 19.00 Juventa Čtvrtek 17.00 Juventa





11 Elévové Pondělí 16.00 6. ZŠ Čtvrtek 15.30 MSH





12 Elévové Dalovice Pondělí 12.00-15.00 ZŠ Dalovice








13 Elévové Skalsko Úterý 16.00 SH Skalsko








14 Přípravka Pondělí 15.00 6. ZŠ Středa 15.00 6. ZŠ





15 Přípravka Milovice Pondělí 17.00 TGM Čtvrtek 16.00 Juventa





16 Ženy A Úterý 18.30 Čakovice Čtvrtek 19.00 NMSH Pátek 18.30 NMSH


17 Ženy OB











18 Ženy C Čtvrtek 18.30 6. ZŠ








19 Ženy D – 3+1 Čtvrtek 18.30 6. ZŠ








20 Juniorky Úterý 18.30 6. ZŠ Čtvrtek 19.00 NMSH Pátek 18.30 NMSH


21 Dorostenky Pondělí 17.30 2. ZŠ Úterý 16.00 Gymnázium Čtvrtek 17.30 NMSH Pátek 15.00 MSH
22 Starší žákyně Pondělí 19.00 Gymnázium Středa 18.00 6. ZŠ Čtvrtek 16.00 Gymnázium


23 Starší žákyně 3+1 Pondělí 19.00 Gymnázium Středa 18.00 6. ZŠ Čtvrtek 16.00 Gymnázium


24 Starší žákyně 3+1 DB Středa 16.30 SH D. Bousov








25 Mladší žákyně 2006 Úterý 16.00 6. ZŠ Čtvrtek 16.00 Gymnázium Pátek 15.30 6. ZŠ


26 Mladší žákyně 2007 Úterý 17.00 6. ZŠ Středa 16.30 6. ZŠ Pátek 16.30 Gymnázium


27 Mladší žákyně Milovice Středa 19.00 Juventa Čtvrtek 18.30 Juventa





28 Elévky Dračice Pondělí 15.30 5. ZŠ Čtvrtek 16.00 6. ZŠ Pátek 16.30 Gymnázium


29 Elévky Tygřice Pondělí 15.30 5. ZŠ Čtvrtek 16.00 6. ZŠ Pátek 16.30 Gymnázium


30 Elévky Dobrovice Úterý 14.30 Sokolovna








31 Minižákyně Zebry Čtvrtek 15.00 6. ZŠ Pátek 15.00 6. ZŠ





32 Minižákyně Mývalky Čtvrtek 15.00 6. ZŠ Pátek 15.00 6. ZŠ




















Kroužky











1 Březno Pondělí 16.00 Sokolovna Čtvrtek 15.00 Sokolovna





2 Liběchov











3 Bakov nad Jizerou











4 Semčice Úterý 15.45 ZŠ Semčice