Rozpis tréninků

Florbalová akademie MB je jedna ze součástí Tréninkového centra mládeže ve florbalu Středočeského kraje

 TýmTrénink 1  Trénink 2  Trénink 3  Trénink 4  
1VeterániPátek19.306. ZŠNeděle18.006. ZŠ/NMSH
2MužiStředa19.30NMSHPátek19.00Gymnázium
3JuniořiStředa19.30NMSHPátek19.00Gymnázium
4DorostenciPondělí18.306. ZŠStředa18.00NMSHPátek18.006. ZŠ
5Dorostenci MPondělí19.00JuventaStředa19.00JuventaČtvrtek17.00Juventa
6Starší žáciPondělí18.306. ZŠStředa18.00NMSHPátek18.006. ZŠ
7Starší žáci MPondělí19.00JuventaStředa19.00JuventaČtvrtek17.00Juventa
8Mladší žáciPondělí17.006. ZŠČtvrtek15.30MSHPátek16.30Gymnázium
9Mladší žáci BPondělí17.006. ZŠČtvrtek15.30MSHPátek16.30Gymnázium
10ElévovéPondělí16.006. ZŠČtvrtek15.30MSHPátek15.00NMSH
11ElévovéPondělí16.006. ZŠČtvrtek15.30MSHPátek15.00NMSH
12Elévové DPondělí12.00-15.00ZŠ DaloviceČtvrtek15.30MSH
13Elévové MPondělí17.00TGMČtvrtek16.00Juventa
14Elévové SÚterý16.00SH SkalskoČtvrtek16.00SH Skalsko
15Přípravka APondělí15.006. ZŠStředa15.006. ZŠ
16Přípravka BPondělí15.006. ZŠČtvrtek15.00Sokolovna
17Přípravka MPondělí17.00TGMČtvrtek16.00Juventa
18Ženy APondělí18.006.ZŠ maláÚterý19.30ČakoviceČtvrtek18.30MSHPátek18.30NMSH
19Ženy KralupyPondělí19.00SH KralupyÚterý19.30ČakoviceČtvrtek19.45ZŠ Kralupy
20Ženy Ovocné BázeČtvrtek19.00SH Hostivař
21Juniorky, dorostenky, stržky 5+1, 3+1
222001, 2002, 2003Pondělí18.006.ZŠ maláÚterý18.306. ZŠČtvrtek18.30MSHPátek18.30NMSH
232004Pondělí16.306.ZŠ maláÚterý18.306. ZŠČtvrtek17.00MSHPátek18.30NMSH
242005, 2006Pondělí16.306.ZŠ maláÚterý16.00GymnáziumČtvrtek17.00MSHPátek16.306. ZŠ
25Dorostenky KralupyPondělí19.00SH KralupyÚterý19.00ZŠ KralupyČtvrtek19.00ZŠ Kralupy
26Starší žákyně 3+1 Středa16.30SH D. BousovPátek18.30NMSH
27Mladší žákyně 2007Pondělí17.302. ZŠStředa18.006. ZŠČtvrtek17.00MSH
28Mladší žákyně 2008Pondělí17.302. ZŠStředa18.006. ZŠČtvrtek16.00Gymnázium
29Elévky 2009 (09, 10)Úterý17.006.ZŠČtvrtek16.00GymnáziumPátek15.00MSH
30Elévky DÚterý14.30SokolovnaČtvrtek16.00Hala ZŠ
31Minižákyně 2011Středa16.306. ZŠPátek15.006. ZŠ
32Minižákyně 2012Středa16.306. ZŠPátek15.006. ZŠ
Kroužky
1BřeznoÚterý 16.00Sokolovna
2KněžmostPátek14.00ZŠ Kněžmost
3Bělá pod BezdězemPátek15.00SH Bělá p/B
4SemčiceÚterý15.45ZŠ Semčice